HomeUncategorized

Wyjaśniamy, jak działają tabletki na erekcję

Wyjaśniamy, jak działają tabletki na erekcję
Like Tweet Pin it Share Share Email

Niska potencja to bolączka około 3 milionów Polaków. Na całym świecie zaburzenia erekcji dotyczą aż 150 milionów mężczyzn. Dane te wskazują, iż problem ten ma naprawdę niezwykle szeroki zasięg. Obecnie panowie mają jednak wyjątkowo skuteczne rozwiązanie na szybkie zażegnanie tej wstydliwej przypadłości. W każdej aptece można zaopatrzyć się w wysoce skuteczne tabletki na zaburzenia erekcji. Sprawiają one, że mężczyzna już po około 30 minutach od ich zażycia mężczyzna odzyskuje zdolność do uzyskania oraz utrzymania wzwodu. W poniższym poradniku tłumaczymy, jak dokładnie działają tabletki na zaburzenia wzwodu. 

Kiedy warto zaopatrzyć się w tabletki na potencję?

Najwięcej mężczyzn sięga po preparaty na erekcję, gdy jednocześnie zmagają się z dodatkowymi schorzeniami takimi jak choroba wieńcowa, nadciśnienie czy przerost gruczołu krokowego. Jeszcze do niedawna pokutował mit mówiący o tym, iż zaburzenia erekcji to wyłączna domena starszych panów. Obecnie jest zupełnie inaczej. Niska potencja dotyka wyjątkowo często także młodszych mężczyzn po 20-tym roku życia, który bardzo źle się odżywiają oraz zażywają groźne sterydy oraz innego rodzaju środki anaboliczne.

Ryzyko pojawienia się zaburzeń erekcji rośnie także wtedy, gdy mężczyzna w sposób nałogowy pali wyroby tytoniowe. Niska erekcja wywoływana jest także przez chroniczny stres, niewielką ilość snu oraz całkowity brak aktywności fizycznej i otyłość. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że tabletki na potencję działają wyłącznie w sposób doraźny. Najważniejsze jest to, aby zwalczyć przyczynę występowania tej wstydliwej dolegliwości.

Jak działają tabletki na potencję?

Tabletka na potencję w bardzo szybki sposób, doraźnie, może rozwiązać problem mężczyzny z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji. Badania dowiodły, że systematyczne stosowanie tych środków wpływa również na poprawę kondycji psychicznej mężczyzn. Dzięki nim stają się oni bardziej pewni siebie, dlatego ich kontakty seksualne są bardziej satysfakcjonujące.

Najpopularniejszą substancją wykorzystywaną w tabletkach na potencję jest sildenafil, czyli inhibitor fosfodiesterazy. Sildenafil oraz inne substancje powoduje, że pobudzony zostaje układ krążenia, a naczynia krwionośne stają się udrożnione. W przypadku, gdy mężczyzna staje się podniecony, krew z łatwością przedostaje się do ciał jamistych penisa. U większości mężczyzn w zupełności wystarcza to do tego, aby ich penis uległ wydłużeniu oraz zwiększył swoją objętość. 

Jednocześnie trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że tabletki na erekcję nie są antidotum na problemy z erekcją o charakterze psychologicznym. Jeżeli mężczyzna jest zestresowany, odczuwa lęk lub po prostu nie odczuwa pociągu seksualnego do swojej partnerki, wówczas nawet najlepsze tabletki na potencję nie sprawią, że będzie on zdolny do odbycia stosunku seksualnego. W takim przypadku konieczne jest zgłoszenie się do seksuologa, psychoterapeuty lub do psychiatry.

Jakie tabletki na erekcję są najlepsze?

W chwili obecnej wybór tabletek na zaburzenia erekcji jest naprawdę ogromny. Na rynku farmaceutycznym oferowane są zarówno leki jak i suplementy diety na zaburzenia wzwodu. Te drugie można otrzymać w każdej aptece bez konieczności okazywania recepty, jednak gwarantują one nieco mniejszą skuteczność.

Comments (0)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *